Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Cоціальний проект спрямований на формування моральних якостей.

+++++
14 березня

    В наші дні тема милосердя потроху починає втрачати цінність . Існуючий ритм життя, що змушує забути про все на світі, крім своїх проблем, відсутність людського спілкування, яке замінили комп'ютери та Інтернет, призводить до того, що батьки зайняті своїми проблемами, а діти надані самі собі. В результаті серед підлітків посилився нігілізм, стали виявлятися жорстокість і агресивність по відношенню до оточуючих.

     Тому потрібно навчити учнів бути милосердними, вміти співчувати і цінувати такі людські якості, як доброта, дружба, людяність. Необхідно навчити їх простому людському спілкуванню, спілкуванню один з одним. Та й самі учні останнім часом почали усвідомлювати, що найгострішим дефіцитом стали людське тепло і турбота про ближнього, і саме тому вони частіше стали звертатися до слів: милосердя і добросердечність, чуйність і співчуття.
Розмірковуючи про це, учнівське самоврядування ДПТНЗ «ОПЛТД» прийшли до висновку, що все-таки найголовніше в людині - це те, що робить його вище за все і всіх - це добро і милосердя, які є основою основ.
     Наш соціальний проект спрямований на формування моральних якостей.

   Ми хочемо і повинні відігравати активну роль у суспільстві і бути його повноправними учасниками, самодостатніми і соціально орієнтованими. Ми хочемо змінити наше суспільство, перш за все, змінившись самі.

     З 2018 року учнівське самоврядування взяло шевство над Домом милосердя імені Святого Цілителя Пантелеймона.

 


Cоціальний проект спрямований на формування моральних якостей. Cоціальний проект спрямований на формування моральних якостей. Cоціальний проект спрямований на формування моральних якостей. Cоціальний проект спрямований на формування моральних якостей. Cоціальний проект спрямований на формування моральних якостей.
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня