Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Прес-реліз

+++++
31 жовтня

3 листопада 2017 року з 10.00. на базі Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» компанія «ESTEL» проводить всеукраїнський конкурс серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА».

Щорічний масштабний захід від «ESTEL» проводиться з метою виявлення талановитої молоді, культурного та естетичного виховання студентів та учнів професійно-технічних навчальних закладів, заохочення до нових перемог, обміну досвідом та створення незабутньої творчої атмосфери для професійного спрямування учасників та гостей конкурсу.

Конкурс «Снігова королева» для учнів – це виховання у підростаючого покоління любові до перукарського мистецтва, формування різнобічних інтересів та підтримка талановитої молоді.

Конкурс «Снігова королева» для викладачів, майстрів виробничого навчання – підвищення професійного рівня, налагодження нових контактів взаємодії та можливість обміном досвіду роботи. Конкурс «Снігова королева» для гостей заходу – до популяризація місії розвитку індустрії краси серед молоді та населення, залучення власників салонів краси, відомих стилістів – експертів, організаторів чемпіонатів та фестивалів до подальших контактів з учасниками конкурсу.

У конкурсі беруть участь учні професійно-технічних навчальних закладів м.Одеси. В рамках конкурсного завдання учасники готують зачіску, складають та демонструють повний образ згідно заданого напряму.

У фінальній програмі свята, яка почнеться о 14.00 будуть представлені : показ конкурсних зачісок, дефіле колекцій сучасного одягу, створеного у творчій лабораторії Одеського професійного ліцею технологій та дизайну, визначення та нагородження переможців конкурсу «Снігова королева».

Переможець регіонального напівфіналу буде приймати участь у фіналі конкурсу «Снігова королева - 2017», яке відбудеться у м. Київ. Відвідати захід такого масштабу – чудова нагода залучитися до свята перукарського мистецтва, побачити шоу – показ зачісок та сучасних моделей одягу, особисто познайомитись з гостями та учасниками конкурсу!

Акредитація преси для участі у заході 11.30-12.00, фойє ліцею.

Юридична адреса навчального закладу: 65088, м. Одеса, вул. О. Невського, 39.

Електронна адреса: e-mail: NLICEY@ukr.net

Тел/факс: (0482) 359-700, 366-996.

1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня