Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Фінал Всеукраїнського конкурсу серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА»

-----
07 грудня

      6 грудня 2017 року у м. Київ компанія «ESTEL»  провела фінал Всеукраїнського конкурсу серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА».

       Щорічний масштабний захід від «ESTEL» проводиться з метою виявлення талановитої молоді, культурного та естетичного виховання студентів та учнів професійно-технічних навчальних закладів, заохочення до нових перемог, обміну досвідом та створення незабутньої творчої атмосфери для професійного спрямування учасників та гостей конкурсу.

1 місце у номінації «Готика» отримав образ, який був створений ученицею 3 курсу Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» - Магац Оленою (гр. ПМ 15 – 46, майстер виробничого навчання Сидорчук Є. О.)!

       Саме цій образ був признаний кращім у регіональному турі конкурсу за цією номінацією, що відбувся 3 листопаду поточного року,  та достойно підтвердив рівень підготовки кваліфікованих робітників за професією «перукар(перукар-модельєр); манікюрник» у  Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну.

 

 

 

Фінал Всеукраїнського конкурсу серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА» Фінал Всеукраїнського конкурсу серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА» Фінал Всеукраїнського конкурсу серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА» Фінал Всеукраїнського конкурсу серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА» Фінал Всеукраїнського конкурсу серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА» Фінал Всеукраїнського конкурсу серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА» Фінал Всеукраїнського конкурсу серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА» Фінал Всеукраїнського конкурсу серед навчальних закладів з перукарського мистецтва – «СНІГОВА КОРОЛЕВА»
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня