Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Круглий стіл "Формування та збереження трудового потенціалу Одещини"

-----
30 січня

30 січня 2018 року директор Державного професійно - технічного навчального закладу "Одеський професійний ліцей технологій та дизайну"  Шапошнікова  Наталія Петрівна була запрошена до участі в засіданні круглого столу "Формування та збереження трудового потенціалу Одещини", який проводив Одеський обласний центр зайнятості.

У заході прийняли участь  представники Департаменту освіти та науки, Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації, закладів освіти міста Одеси, щоб обговорити питання щодо формування та збереження трудового потенціалу Одещини.

Під час обговорення питань директор Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Наталія Шапошнікова звернула увагу на необхідність постійного контакту та зворотного зв’язку із роботодавцями: «Ми прикладаємо зусилля для підготовки фахівців, і роботодавець, отримуючи підготовленого фахівця має запропонувати йому гарні умови та достойний рівень заробітної плати. Це збереже кадровий потенціал нашої держави».

         Наталія Петрівна презентувала досвід роботи Державного прфесійно - технічного навчального закладу "Одеський професійний ліцей технологій та дизайну" щодо створення і функціонування Центру профорієнтації та працевлаштуваня на базі навчального закладу, зазначивши, що серед основних завдань Центру є організація роботи з учнями щодо створення власної справи, сприяння розвитку молодіжних ініціатив у трудовій сфері. Це забезпечить економічне зростання країни, призупинить відтік кадрів за кордон.

          Діяльність Центру спрямована на вирішення питань проходження виробничої практики для подальшого працевлаштування учнівської молоді і випускників ліцею після закінчення навчання за набутими професіями, забезпечення їх зайнятості у вільний від навчання час.

          Серед основних завдань Центру фігурує вивчення та адаптація передового вітчизняного та міжнародного досвіду з питань забезпечення зайнятості, профорієнтаціїта професійної підготовки молоді, що дозволило найбільш ефективно скорегувати роботу за такими напрямами як:

забезпечення прав та інтересів молоді на ринку праці;

сприяння при наданні робочих місць випускникам Державного професійно - технічного навчального закладу "Одеський професійний ліцей технологій та дизайну" під час пошуку вакансій, навчання, для проходження виробничої практики;

сприяння залученню молоді до підприємницької діяльності, підтримка розвитку молодіжного підприємництва;

підвищення рівня професійної підготовки учнів.

         Проблема першого робочого місця найбільш актуальна та складна для випускників навчальних закладів, тому можна стверджувати, що введене у Державному прфесійно - технічному навчальному закладі "Одеський професійний ліцей технологій та дизайну" чітке регулювання системи професійної орієнтації учнів і випускників, дозволить їь найбільш вдало використати власні життєві можливості на сучасному ринку праці.

 

Круглий стіл "Формування та збереження трудового потенціалу Одещини" Круглий стіл "Формування та збереження трудового потенціалу Одещини" Круглий стіл "Формування та збереження трудового потенціалу Одещини"
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня