Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Обласна бібліотека для юнацтва імені В.В.Маяковського

+++++
24 березня

     21 березня у всьому світі відзначається Міжнародний день поезії.У 1999 році ООН запропонувала відзначити цю дату, аби заохотити держави світу пропагандувати написання й читання віршованих творів, видавати та поширювати їх. Ухвалюючи таке рішення, ЮНЕСКО схарактеризувала поезію як символ людського духу, що об’єднує й зміцнює людство. Цього дня до Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім.В.В. Маяковського завітав поет, журналіст, засновник першого одеського літературного порталу "Litoda" Дмитро Журавель. Поціновувачи поетичного слова мали змогу ознайомитися з творчим доробком молодого поета, послухати поезію у його виконанні, переглянути музичні твори, створені на вірші Дмитра.
    21 березня учні Одеського професійного ліцею технологій та дизайну відвідали Обласну бібліотеку для юнацтва імені В.В.Маяковського познайомились з творчістю молодого поета.

Обласна бібліотека для юнацтва імені В.В.Маяковського Обласна бібліотека для юнацтва імені В.В.Маяковського Обласна бібліотека для юнацтва імені В.В.Маяковського
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня