Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Профорієнтаційна робота у бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського

+++++
21 квітня

    Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. В. Маяковського знову рада вітати гостей. Сьогодні тут зустрілися з учнями ЗОШ № 72 представники професійного ліцею технологій та дизайну, в якому навчають творити красу в різних галузях: дизайну одягу, нігтів, манікюру, педикюру, зачісок, флористики, мистецтва фоторобіт та ін.

    Свою майстерність продемонстрували майбутні перукарі. В якості моделей виступили учні, які були запрошені на зустріч.   Викладач ліцею Світлана Олександрівна Кушнір провела відеопрезентацію учбового закладу.

    Працівники інформаційно-бібліографічного відділу, які організували цю зустріч, проінформували про новинки літератури з профорієнтації, презентували розділ сайту «Абітурієнту». Вікторина про сучасні професії стала родзинкою цієї зустрічи.

Профорієнтаційна робота у бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського Профорієнтаційна робота у бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського Профорієнтаційна робота у бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського Профорієнтаційна робота у бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського Профорієнтаційна робота у бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського Профорієнтаційна робота у бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського Профорієнтаційна робота у бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського Профорієнтаційна робота у бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня