Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

День пам’яті жертв фашизму

+++++
25 вересня

 

     День пам’яті жертв фашизму — міжнародна дата, яка відзначається щорічно, у другу неділю вересня, і присвячена десяткам мільйонів жертв фашизму.

Цей день був визначений у 1962 році. Вибір припав на вересень, так як на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати — її початок (1 вересня 1939 року) та її закінчення (2 вересня 1945 року). Це і стало одним із визначальних чинників установлення дня жалоби в другу вересневу неділю. Фашизм, немов страшна епідемія, пройшов усім світом, змітаючи за собою мільйони ні в чому не винних людей. Ця трагедія і зараз живе в пам’яті людей, яким вдалося пережити ті страшні роки геноциду, а так само їх нащадкам, які знають про ці жахливі події з розповідей їх попередників і засобів масової інформації. Важко передати словами весь біль і трагедію того часу.  

     В Державному професійно – технічному навчальному закладі « Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» проведено ряд заходів з використанням фото,відео і аудіо-матеріалів присвячених Міжнародному дню пам’яті жертв фашизму :

- урок  - лекція: «День пам’яті жертв фашизму»;

-підготовка та розгляд  презентацій, визначення призових місць;

- покладання квітів біля пам’ятнику жертв Голокосту;

- переглянули історичний фільм « Українська вендетта».

 Підготувала заходи викладач історії –Кушнір С.О.Фоторепортаж вели учні групи № 54 під керівництвом - Кришталя В.Г. та Алексійчук З.А.

 

День пам’яті жертв фашизму День пам’яті жертв фашизму День пам’яті жертв фашизму День пам’яті жертв фашизму День пам’яті жертв фашизму День пам’яті жертв фашизму День пам’яті жертв фашизму
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня