Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну

-----
13 грудня
     12 грудня 2018 року – 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну.
    Уже 5 років на базі Одеського професійного ліцею технологій та дизайну працює Центр профорієнтації та працевлаштування (ЦПП), згідно розробленого положення, метою діяльності якого є вирішення питань проходження виробничої практики та
подальшого працевлаштування учнівської молоді, випускників ліцею, інших осіб, які навчаються або мають відповідний освітній рівень після закінчення навчання за набутими професіями, сприяння розвитку молодіжних ініціатив у трудовій сфері.
Одеський професійний ліцей технологій та дизайну перший заклад професійної освіти в регіоні на базі якого був створений ЦПП. За роки діяльності надано вакансій на виробничу практику – 823; вакансій на працевлаштування – 605; працевлаштовано
– 568 учнів.
Основні завдання ЦПП полягають у вивченні та адаптації передового вітчизняного та міжнародного досвіду з питань забезпечення зайнятості, профорієнтації та професійної підготовки молоді, що дозволило найбільш ефективно скорегувати роботу за такими напрямками, як-от:
- забезпечення прав та інтересів молоді на ринку праці;
- сприяння при наданні робочих місць випускникам ліцею під час пошуку вакансій,
навчання, для проходження виробничої практики;
- сприяння залученню молоді до підприємницької діяльності, підтримка розвитку
молодіжного підприємництва;
- підвищення рівня професійної підготовки учнів.
З другого семестру 2018-2019 н.р. ЦПП проводить День відкритих дверей кожного вівторка з метою ознайомлення діяльності Центру, професійної орієнтації майбутніх абітурієнтів. Знайомство з професіями, які можна у Керівником та працівниками ЦПП впроваджуються нові форми співпраці, інформаційно-комунікативні та інноваційні технології у процесі сприяння професійній орієнтації та працевлаштуванню молоді. У Центрі надаються рекомендації у сферах професійної орієнтації, пошуку вакансій, проходження учнями виробничої практики та подальшого працевлаштування.
Одним з напрямком роботи Центру профорієнтації та працевлаштування є створення бази даних про учнівську молодь, яка звернулась до ЦПП щодо працевлаштування та проходження виробничої практики, і про наявність вільних робочих місць для молоді на підприємствах міста Одеса, Одеської області та України. Надання працівниками ЦПП кваліфікованих консультацій з економічних, фінансових, юридичних та інших питань сприяє створенню молодіжних підприємств.
    Професійна підготовка учнів організовується ЦПП шляхом проведення семінарів з техніки пошуку роботи, тренінгів, у тому числі з сучасних методик саморегуляції, самонавчання та самовдосконалення, основ підприємництва, інших напрямів діяльності, що сприяють розв’язанню проблем працевлаштування та зайнятості молоді.
Надається інформація з питань отримання додаткової освіти або професії. Рейтингова система оцінювання молоді, що прийнята у ЦПП, генерує бажання учнів реалізувати свій інтелектуальний потенціал в умовах посиленої конкуренції. Важливим також є складання професійного портфоліо, впорядкованого, грамотно оформленого набору досягнень учнів в різних сферах діяльності. Для реальної демонстрації роботодавцям своїх професійних знань, умінь та навичок у ліцеї розроблено рекомендації щодо складання портфоліо та проведиться тренінг «Створення професійного портфоліо», що забезпечило досягнення таких цілей:
засвоєння учнями знань, необхідних для створення власного професійного портфоліо, формування та вдосконалення навичок презентації власної професійної діяльності для перемоги в конкурентній боротьбі.
 
Професійні портфоліо мають таку структуру:
 
- Особова картка учня;
- Резюме;
- Розділ «Портфоліо документів» - інформація про участь майбутнього
кваліфікованого робітника у конкурсах професійної майстерності, олімпіадах з
предметів професійної підготовки, майстер-класах, тренінгах, семінарах професійної
направленості;
- Розділ «Портфоліо робіт» - колекції робіт майбутнього кваліфікованого
робітника (фотоматеріали), виконаних під час навчання в ліцеї згідно з переліком
освітньо-виробничих робіт та пробних робіт, виконаних за підсумками виробничої
практики на підприємстві;
- Розділ «Портфоліо відгуків» - характеристики та рекомендаційні листи
керівників виробничої практики на підприємствах.
    Ефективна організація системи мотивації залучення учнів до активного пошуку конкретного місця роботи задовго до закінчення ліцею, при підтримці та допомозі кваліфікованих працівників ЦПП є одним із найважливіших чинників формування успішної подальшої кар’єри випускників ліцею. Вивчення ринку праці Одеської області дозволяє врахувати попит регіону на робітничі кадри та потреби підприємств та організацій, які є безпосередніми замовниками кадрів у підготовці кваліфікованих робітників.
Подальша реалізація проекту сприятиме підготовці конкурентоспроможних на ринку праці кваліфікованих робітників, адаптації їх у практичній діяльності на підприємстві, встановленню та підтримці зв’язку з випускниками та здійсненню
моніторингу їх професійної кар’єри.
 
Соціальні партнери:
 
1) ТМ «Грегори Арбер»
2) ПКФ « Комплект»
3) ТМ «Tobe»
4) Костюмерная «Коломбино»
5) ТМ «Miss DM»
6) ЧП «Виленна»
7) ТМ «Fidelitti»
8) ЧП «Мир штор»
9) ЧП «Белая орхидея»
10) ЧП « Интерьер плюс»
11) ТМ «Энигма»
12) Дизарнейська студія « Alla Frenkel”
13) ателье «Татман»
14) Перукарня «Доступная стрижка»
15) Салон «Beauty point»
16) Одеська кіностудія
17) салон «Фемілі стайл»
18) сеть салонов «Руки-ножницы»
19) Перукарня «Анжеліка»
20) «Російський драматичний театр»
21) КБ «ПриватБанк»
22) «Европрінт»
23) «Ощадбанк»
24) «Кот в сапогах»
25) «Туристичний інформаційний центр міста Одесси»
26) Пенсійний відділ
27) «ЮНЛ»
28) салон-перукарня «Гламур»
29) салон «Santorini»
30) Хостел «Чемодан»
31) Перукарня «Олена»
32) Перукарня «Дермен»
33) Перукарня «Талла»
34) Салон краси «Ексклюзив»
35) Салон краси «Belle»
36) Салон краси «You»
37) ООО «Фенікс»
38) Торгова мережа супермаркетів «Обжора»
39) Мережа супермаркетів «Сільпо»
40) Торгівельна мережа «Копійка»
41) Компанія «Нова пошта»
42) ПП «Гуменчук» та інші
 
5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня