Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Участь у конференції

-----
14 грудня

     Адміністрація та педагогічний колектив ДПТНЗ «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» висловлює щиру подяку Кафедрі методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Білоцерківського інституту непереривної професійної освіти Національної академії педагогічних наук України, а особисто завідуючий Кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Силаєвії І. Є., за запрошення поділитися інноваційним педагогічним досвідом у справі підготовки кваліфікованих робітників швейного напряму. 
ДПТНЗ «ОПЛТД» представляв професійну освіту Одеській області в рамках Міжнародної науково-практичної Internet-конференції на тему: «Інноваційні технології при підготовці фахівців для швейної промисловості», що відбулась 12 грудня 2018 року. 
    Мета проведення заходу: обговорення організаційно-методичних засад професійної підготовки робітничих кадрів за сучасними моделями навчання у контексті освітніх євро інтеграційних процесів; обмін досвідом з проблем використання інноваційних освітніх та новітніх виробничих технологій при навчанні за професіями швейної галузі; визначення ефективності впровадження компетентнісного підходу до підготовки кваліфікованих робітників для швейної промисловості.
    З доповіддю на тему «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій при професійній підготовці робітничих кадрів» виступила Долинюк Т. М., заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач професійно-теоретичної підготовки. У доповіді було висвітлені вже напрацьовані шляхи надання сучасних освітніх послуг з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у ліцеї, а саме:
- застосування з 2006 року у навчальному процесі САПР «ДЖУЛІВІ»;
- створення у 2013 році та напрямки діяльності Центру профорієнтації та працевлаштування;
- розробка та застосування у підготовці кваліфікованих робітників авторської програми предмету «Власна справа», заступника директора з навчально-методичної роботи ліцею, викладача професійно-теоретичної підготовки Лісовської О. М.; 
- відкриття у 2018 році Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну, проектування та конструювання одягу;
- застосування у навчальному процесі в групах швейного напряму предмету «Комп’ютерне проектування одягу» з використанням САПР «ДЖУЛІВІ»;
- напрямки роботи електронної бібліотеки ліцею;
- впровадження та шляхи використання «хмарних» технологій;
- досвід інклюзивної освіти у ліцеї ( 20 років навчання учнів з вадами слуху);
- створення власного Інтернет – журналу;
- проектна діяльність.
     Багаторічний досвід роботи ДПТНЗ «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» отримав дуже високу оцінку та подяку від організаторів та слухачів конференції.

Участь у конференції
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня