Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

День святого Миколая

-----
20 грудня

     19 грудня в сиву давнину український народ відзначав день Святого Миколая. Цей день був особливо урочистим. Вважалося, що цей святий є захисником усіх бідних і знедолених. Та найбільше його вшановували діти, для яких він був почесним охоронцем.
В Україні, особливо в західних областях, до цього дня було прийнято добре готувались. Ввечері Миколай заходив до оселі з подарунками. Якщо діти спали, Миколай клав подарунки їм під подушку.
     Вручаючи кожному окремо гостинець, Святий Миколай згадував усе те добре, що зробила дитина протягом року, і соромив за нечемні вчинки, ще й клав різочки для неслухняних дітей. Відтак діти свято вірили в існування цього доброго захисника і намагалися не гнівити Святого Миколая, який знає про все. 
    Святий Миколай завітав до учнів Одеського професійного ліцею технологій та дизайну, привітав подарунками, заготовив печиво - «Миколайчики», нікого не забув.

     Також з цим святом учнів ліцею привітала директор — Шапошнікова Н.П. Учні групи ПМ 18-66 розповіли історію виникнення цього свята, а учениця групи Ф 18-65 Саркісян Сона заспівала святкову пісню.
День святого Миколая День святого Миколая День святого Миколая День святого Миколая День святого Миколая День святого Миколая День святого Миколая
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня