Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників

+++++
10 квітня

    10 квітня 2019 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» проведено лінійку присвячену 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників.

       Класними керівниками організовано екскурсії до меморіалу 411 Батареї, Музею героїчної оборони Одеси. Разом з учнями ліцею поклали квіти до пам'ятника "Крила Перемоги" і "Невідомому матросу".

     Усі одесити, як один, відзначають цей знаменний в нашій історії день. Як відомо, до кінця березня 1944-го року війська 3-го Українського фронту підійшли до Миколаєва, й у ніч на 5 квітня місто було очищене від фашистів. Після чого радянські солдати почали операцію зі звільнення Одеси.

      10 квітня 1944 року в ході Одеської операції війська 3-го Українського фронту при сприянні Чорноморського флоту звільнили наше місто від німецько-фашистських загарбників. 73 дні обороняли Одесу радянські воїни в 1941 році, а три роки потому ворог не зміг протриматися тут і 5-ти днів.

      Символом визволення міста від окупації став піднятий у той знаменний день над Одеським оперним театром червоний прапор. Цей день для всіх є світлим і пам’ятним. І хоча минуло вже 75 роки від Дня визволення Одеси, змінилися покоління, але пам’ять про героїв-визволителів залишилася не тільки на пам’ятниках і обелісках – вона в серцях усіх одеситів.

     Дякуємо Вам, шановні ветерани, за стійкість та мужність!!!! У цей день прийміть слова безмежної вдячності й поваги до ваших ран, вашої покаліченої молодості і вашої нинішньої сивини. Ми завжди залишаємося перед вами в боргу за свободу і незалежність, за мирне небо над головою, оплачені вашим здоров'ям і життям ваших товаришів, рідних і близьких людей .

Захід підготувала та провела викладач історії – Кушнір С.О.

Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників Урочиста лінійка присвячена 75-й річниці визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня