Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

День Космонавтики

+++++
14 квітня

     12 квітня 2019 року в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну (згідно концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді), проведено класні години до Дня Космонавтики. В кабінеті фізики була представлена книжкова виставка «КОСМОС».
Космос завжди був і залишається сьогодні однією з найбільш хвилюючих людство загадок. Його глибинні дали невпинно тягнуть до себе дослідників всіх поколінь, зоряне небо зачаровує своєю красою, а зірки здавна були вірними провідниками для мандрівників. Тому не дивно, що День космонавтики вельми популярний і улюблений у народі свято.
     День космонавтики був офіційно встановлений в квітні 1962 року в честь першого орбітального польоту людини навколо Землі. Це значуща подія відбулася 12 квітня 1961 року, перший космонавт Юрій Гагарін пробув у навколоземному космічному просторі сто вісім хвилин і назавжди вписав своє ім'я, і цей політ у світову історію.
Надалі дата 12 квітня стала не тільки Днем космонавтики. У 1969 році Міжнародна авіаційна федерація призначила на 12 квітня Всесвітній день авіації і космонавтики. А вже у 2011 році цей день став ще й Міжнародним днем польоту людини в космос за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Під резолюцією, офіційно підтверджує цей факт, підписалися понад шістдесят держав.
    Всесвітній день космонавтики присвячений не тільки самому Гагаріну, але і всім тим людям, які були причетні до цієї знаменної події, всім працівникам космічної галузі, астрономам, дослідникам та науковцям. Всі ці люди щодня наближають нас ще на один маленький крок до розгадки дивовижної таємниці – неосяжного космосу.
     Леонід Каденюк був першим і поки що єдиним космонавтом незалежної України . Несподівано пішов із життя 31 січня 2018 року.

День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики День Космонавтики
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня