Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Щорічний ПРОФІ Fest в рамках соціального благодійного проекту від секції «Інтеркуаффюр Україна»

+++++
22 червня

 

21 червня 2019 року о 12:00 в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну пройшов щорічний ПРОФІ Fest в рамках соціального благодійного проекту від секції «Інтеркуаффюр Україна».

 

ПРОФІ Fest для роботодавців  - значимий захід, який надасть можливість роботодавцям ознайомитись з професійними знаннями та навичками випускників ліцею і безпосередньо поспілкуватись з ними.

ПРОФІ Fest для випускників ліцею - стартовий майданчик для подальшої професійної кар’єри.

Під час ПРОФІ Fest увазі роботодавців були представлені творчі пробні роботи випускників ліцею за професіями:

- «кравець», «кравець; вишивальник»: експозиція нової колекції одягу «Фата Моргана», показ якої відбувся на «ODESSA FASHION WEEK», 2019 р.;

- «перукар (перукар-модельєр); манікюрник»: створення образу; 

- «оператор комп’ютерного набору; фотограф (фотороботи)»: фотовернісажі, презентація календаря на 2020 рік (творчі роботи колекцій одягу).

У рамках проведення  ПРОФІ Fest був підведений підсумок стартапу з перукарського мистецтва та нігтьового дизайну - соціальний благодійний проект від «Інтеркуаффюр Україна»: будуть представлені сучасні креативні зачіски, виконані обдарованими учнями ліцею соціально незахищених категорій під керівництвом членів «Intercoiffure Україна»: Ірина Каспар’ян - Віце-президент ICD Ukraine, Амбассадор «Еducation for live», член команди Art Pool, Лицар Ордену Шевальє, Особистість року 2014,  Studio Irina Kasparyan.

Одеський професійний ліцей технологій та дизайну відвідали роботодавці з метою  пошуку висококваліфікованих конкурентоспроможних на ринку праці робітників, безпосереднього спілкування та подальшого партнерства. Роботодавці під час заходу надали інформацію про умови роботи, практичну підготовку, стажування, підвищення кваліфікації та мали можливість ознайомити учнів-випускників ліцею з вимогами, які пред’являються до фахівців кожної окремої професії, до їх особистісних якостей.

ПРОФІ Fest – це унікальна можливість побудувати нове професійне партнерство.

 

 


Щорічний ПРОФІ Fest в рамках соціального благодійного проекту від секції «Інтеркуаффюр Україна» Щорічний ПРОФІ Fest в рамках соціального благодійного проекту від секції «Інтеркуаффюр Україна» Щорічний ПРОФІ Fest в рамках соціального благодійного проекту від секції «Інтеркуаффюр Україна» Щорічний ПРОФІ Fest в рамках соціального благодійного проекту від секції «Інтеркуаффюр Україна» Щорічний ПРОФІ Fest в рамках соціального благодійного проекту від секції «Інтеркуаффюр Україна» Щорічний ПРОФІ Fest в рамках соціального благодійного проекту від секції «Інтеркуаффюр Україна» Щорічний ПРОФІ Fest в рамках соціального благодійного проекту від секції «Інтеркуаффюр Україна»
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня