Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Урочисту лінійку присвячена до "Дня захисника України"

+++++
11 жовтня

     Указом Президента України 14 жовтня – День святої Покрови – оголошено Днем українського козацтва та Днем Захисника Вітчизни.

     Так уже історично склалося, що ця війна, що прийшла на землю України, показала, що наші Збройні Сили не були повністю готові до ведення бойових дій. Величезного значення, а особливо в перші місяці війни, набула підтримка народу, активність наших волонтерів, які стали посередниками між воїнами АТО і народом України.

      Саме їх багатогранна діяльність піднімала бойовий дух наших воїнів, наочно підтверджувала ідею єдності армії і народу.прийшла розповісти про страшні події які відбувалися на Сході України під час проведення АТО.

     В Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну 11 жовтня 2019 року проведено урочисту лінійку до Дня захисника України", на яку була запрошена завітала учасник АТО "капелан" Владарська Любов Вікторівна, яка прийшла розповісти про страшні події які відбувалися на Сході України під час проведення АТО.

Дякуємо за душевну зустріч! 

 

Урочисту лінійку присвячена до "Дня захисника України" Урочисту лінійку присвячена до "Дня захисника України" Урочисту лінійку присвячена до "Дня захисника України" Урочисту лінійку присвячена до "Дня захисника України" Урочисту лінійку присвячена до "Дня захисника України" Урочисту лінійку присвячена до "Дня захисника України"
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня