Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Патріотичне виховання

 


 

Творчий фотопроект "Душа"

     Творчий фотопроект "Душа" виконана учнями групи фотографи (фотороботи) ОКНФС12-15, Ф14-30 під керівництвом майстрів виробничого навчання Пачкіної І.В. та Алексійчук З.А. та учнями групи кравців КС12-11 під керівництвом старшого майстра Приходько Л.В. та майстрів виробничого навчання Ковальчук Г.О., Валляр Н.Д.
Освітній brainstorming відбувся


10 вересня  2015 року вперше в системі ПТНЗ Одеської області Одеський професійний ліцей технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» провів освітній brainstorming для визначення пріоритетних завдань Стратегічного плану розвитку навчального закладу.

 Brainstorming передбачає отримання динамічних знань у процесі інтенсивної групової взаємодії самостійних учасників. Brainstorming – популярний метод групової взаємодії для вирішення  освітніх завдань. Техніка мозкового штурму направлена на спонтанне генерування великої кількості ідей для вирішення завдань та проблем освіти.

 Тема brainstorming – «Сучасні тенденції розвитку освіти ліцею на 2015-2016 навчальний рік».

          Під час brainstorming працювали творчі групи за напрямками:

1. Національно-патріотичне виховання – основа розвитку особистості, суспільства, нації (модератор-викладач історії, голова методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін Кушнір С. О.);

2.  Якість ринку освітніх послуг (модератор – викладач спецпредметів Столярова В. А.);

3. Інформаційно-комунікаційний простір учасників освітнього процессу(модератор – викладач спецпредметів Лісовська Ю. М.);

4.  Професійна орієнтація молоді (модератор – викладач спецпредметів Трапезнікова С. С.);

5.  Працевлаштування випускників професійного навчального закладу (модератор – викладач спецпредметів, голова методичної комісії Ковальчук Г. О.).

         Під час проведення мозкового штурму були визначені пріоритетні завдання Стратегічного плану розвитку навчального закладу:

1.     Запровадити широке використання науково-методичного супроводу навчально-виробничого процесу та рівня викладання в ліцеї

2.     Створити у ліцеї підрозділ моніторингу якості освіти

3.     Продовжити роботу щодо розробки та впровадження навчальних посібників та електронних видань педагогічними працівниками ліцею

4.     Удосконалити та оптимізувати мережу інформаційно-ресурсного забезпечення

5.     Організувати та запровадити дистанційну форму факультативних та індивідуальних занять

6.     Запровадити в навчально-виробничий процес тренінгові технології

7.     Створити (або адаптувати кабінет) в ліцеї відеоконференц-центр для проведення дистанційних занять

8.     Організувати роботу над Єдиним інформаційно-освітнім простором навчального закладу

9.     Визначити пріоритети міжнародної діяльності ліцею

10.   Визначити пріоритетні асоціації та проекти та реалізувати заходи для входження ліцею до міжнародних та європейських асоціацій, проектів тощо

11.   Продовжити роботу по обміну досвідом із зарубіжними навчальними закладами та інше.

   

Учнівський brainstorming

08 жовтня 2015 року вперше в системі ПТНЗ Одеської області 

Одеський професійний ліцей технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педадогічний університет імені К.Д. Ушинського» провів учнівський brainstorming.

Brainstorming передбачає отримання динамічних знань у процесі інтенсивної групової взаємодії самостійних учасників. 

Тема brainstorming – «Маєш пропозиції про підвищення ефективності навчання? Розкажи нам – ми впровадимо! 

Під час brainstorming працювали творчі групи, які складалися з учнів ліцею першого, другого та третього курсів всіх професій, за слідуючими напрямками: 

 

1. Національно-патріотичне виховання (модератор- Коломейцев Галина, гр. КС 14-31); 

2. Введення в ліцеї інноваційних форм , методів та засобів навчання (модератор – Палатник Віктор, гр. ОКНКС 14-34); 

3. Професійна орієнтація молоді ( модератор - Соловйов Владислав, гр. КС 15-41); 

4.Працевлаштування випускників професійного учбового закладу (модератор – Чебан Карина, гр. ПМ 14-36). 

Питання, за якими розглядався кожний напрям: 

1. Як воно є? 

2. Як воно має бути? 

3. Що не так?

   

Лінійка присвячена 71-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

 28  жовтня  2015  року  в  ОПЛТД  ДЗ   «ПНПУ імені К.Д.Ушинського» проведено урочисту лінійку присвячену 71-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Який зробила з використанням музичного супроводу та відео презентацій. Активну участь у підготовці до лінійки прийняли учні 41, 35, 31 груп під творчим керівництвом викладача історії – Кушнір С.О. 

План проведення виховних заходів присвячених до Дня української писемності

 

Дата проведення

Назва заходу

Відповідальний

1

09.11.2015

Підбиття підсумків конкурсу мультимедійних презентацій.

Загрибельна Н.В.

2

09.11.2015

Проведення радіо диктанту серед учнів ІІ, ІІІ курсів.

Викладач укр. мови та літ, заступник директора з НВхР та НВрР.

3

02.11.2015

Конкурс віршів присвячених Дню писемності.

Загрибельна Н.В.

4

10.11.2015

Класна година для учнів І курсу «Виникнення української писемності».

Викладач української мови та літератури та викладач історії


 

 


Патріотично-виховний захід

   Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

   Патріотизм сьогодні є нагальною потребою і для людей, і для держави, оскільки високий рівень патріотизму громадян забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і суспільства вцілому.

   Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об'єднання різних етносів і регіонів країни, соціально-економічний і демократичний розвиток України, розбудову та вдосконалення суверенної правової держави, соціално-політичну стабільність у державі та гідне представлення нашої країни у світі.

   20.11.2015 року  учні Одеського професійного ліцею технологій та дизайну ДЗ «ПНПУ імені К.Д.Ушинського» відвідали  воїнів, що знаходяться на лікуванні і реабілітації в Одеському військовому госпіталі.

   Сувеніри своїми руками, тематична фотовиставка учнівських робіт, демонстрація колекції одягу «Душа» - наш прояв громадсько-патріотичної позиції, підтримка і співучасть на шляху до перемоги.му ліцеї технологій та дизайну на протязі 2015-2016 навчального року. Співпраця з фахівцями міжнародного рівня з перукарського мистецтва дає можливість учням ознайомитись із європейськими та міжнародними стандартами і технологіями, що значно підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці та збільшить пропозиції щодо проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.

   

Патріотично-виховний захід

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

    Патріотизм сьогодні є нагальною потребою і для людей, і для держави, оскільки високий рівень патріотизму громадян забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і суспільства вцілому.

    Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об'єднання різних етносів і регіонів країни, соціально-економічний і демократичний розвиток України, розбудову та вдосконалення суверенної правової держави, соціално-політичну стабільність у державі та гідне представлення нашої країни у світі.

    27.11.2015 року з ініціативи учнівського активу та за домовленістю з адміністрацією Одеського військового госпіталю проведено зустріч учнів ліцею з українськими воїнами, що знаходяться на лікуванні і реабілітації в цьому медичному закладі.

    В програмі зустрічі – експозиція учнівських фоторобіт патріотичного спрямування «Душа»; фен-показ колекції одягу «Душа». Подарунки, виготовлені учнями ліцею – патріотична символіка та коровай, вручений воїнам, стали теплою ноткою спілкування. Можливо, саме це дало змогу творчо і результативно провести фотосет з учасниками зустрічі. Особливо значущим для учнівського колективу стало отримання Подяки від адміністрації Одеського військового госпіталю. Саме тому виникла нова тема для зустрічі в День Святого Миколая 19 грудня 2015 р.

        

День Збройних Сил України

3 грудня 2015 року у ліцеї ОПЛТД ДЗ «ПНПУ ім. К.Д. Ушинського» проведено спортивні змагання серед учнів І та ІІ курсу до Днів Збройних Сил України. Провела змагання викладач фізвиховання Шоломицька О.М.

    4 грудня 2015 року, згідно концепції національно-патріотичного виховання молоді, проведено класну годину для учнів ІІІ курсу, присвячену Дню Збройних Сил України.

    Провела класну годину викладач історії Кушнір С.О.

    

Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня